KS TALENT | Dobra passa Orlików trwa :)
16670
post-template-default,single,single-post,postid-16670,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Dobra passa Orlików trwa :)

01 Sty Dobra passa Orlików trwa :)

Miesiąc grudzień przyniósł pasmo zwycięstw w drużynie Orlików. Chłopcy w ciągu miesiąca zagrali w 7  turniejach we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Chocianowie, Jeżowie Sudeckim, Gorlitz i dwa razy w Bolesławcu.

Najwięcej satysfakcji dały ostatnie turnieje rozgrywane w Bolesławcu, w których nasi chłopcy zajmowali pierwsze i drugie pozycje, a swoje szanse w turniejach w Chojnowie i Goerlitz otrzymali zawodnicy początkujący. Ostatni  turniej organizowany przez COMT COACHING CLUB był obsadzony dobrymi zespołami z regionu. W grupie KS Talent z kompletem zwycięstw pokonał COMT, Chojnik Jelenia Góra, Karkonosze oraz  Nowogrodziec.  W dalszej części kolejne wygrane z Lechią Piechowice i ponownie z Karkonoszami. W finale przegrana z Zagłębiem Lubin. Nie była to jednak żadna „zadyszka” ani słaba forma – był to rewelacyjny mecz w wykonaniu naszych chłopców, który równie dobrze  mogliśmy, a właściwie powinniśmy wygrać.  Smutku u chłopców trochę było, bo dobra passa została przerwana.  Mimo to należy się cieszyć , ostatni miesiąc pokazuje, że pracą wykonaną na treningach zdecydowanie idziemy w dobrym kierunku, a nasi chłopcy  grają na najwyższym poziomie w regionie.