KS TALENT | Świąteczny Turniej z KS Talent
16638
post-template-default,single,single-post,postid-16638,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Świąteczny Turniej z KS Talent

19 Gru Świąteczny Turniej z KS Talent

W miniony weekend KS Talent był organizatorem rozgrywek pod nazwą Świąteczny Turniej z KS Talent.  Jest to cykliczna impreza, która odbywa się w czasie zbliżających się świąt bożonarodzeniowych. W turniejach rywalizowały dzieci z kilku roczników począwszy od rocznika 2007, a skończywszy na 5 latkach z rocznika 2012.

Jak zawsze zawody przyniosły wieleemocji i niespodzianek. Chłopcy i dziewczęta reprezentujące swoje kluby przyjechali z wielu miejscowości. Na zawodach gościliśmy drużyny z Pieńska, Nowej Soli, Jeżowa Sudeckiego, Gryfowa Śląskiego, Wymiarek,  Mirska i Lubania.

W każdej z grup rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym” po 10 minut. Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a młodzi zawodnicy wkładali całe serca w grę. Choć wiele dzieci dopiero niedawno rozpoczęło przygodę z piłką nożną, to mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Padało wiele remisowych wyników, a niekiedy losy meczów ważyły się w ostatnich sekundach meczów. Budziło to wiele emocji. Grze i umiejętnościom młodych piłkarzy przyglądali się najlepsi kibice – rodzice, rodzeństwo i przyjaciele, którzy zagrzewali okrzykami swoich faworytów do walki. Po rozegraniu wszystkich meczów przyszedł czas na dekoracje zwycięzców.  Jednak nie tylko zwycięscy zostali nagrodzeni. Każde dziecko  zostało nagrodzone pamiątkowym medalem. Na dziecięcych twarzach pojawiły się uśmiechy za małe i duże zwycięstwaoraz  trud rywalizacji.

Za rok znów zagramy 😉