KS TALENT | Tablica motywacyjna
16560
post-template-default,single,single-post,postid-16560,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Tablica motywacyjna

05 Paź Tablica motywacyjna

W ubiegłym tygodniu każdy z zawodników KS Talent otrzymał tablicę motywacyjną. Nasza organizacja  stawia sobie za cel nauczać gry w piłkę nożną oraz „zaszczepiać” młodych piłkarzy do czynnego uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego. Naszym podstawowym narzęziem jest trening.

Trening sportowy jest procesem na który oddziałuje wiele składowych. Jedną z nich jest motywacja do  ćwiczeń, jakie młody sportowiec wykonuje w czasie treningu. Trenerzy znają dzieci uczęszczające na nasze zajęcia, dzięki czemu  nieustannie analizujemy postępy w rozwoju umiejętności (czyli czy zawodnik szybko się uczy), zaangażowanie w trening czy odpowiednie zachowanie – takie jakiego w danym czasie i sytuacji wymaga trener prowadzący.

Na tej podstawie po każdym treningu następuje szybka analiza, by każdy z trenerów wyróżnił najlepiej zaangażowanego, skupionego na zadaniach treningowych,  starającego się dokładnie wykonywać ćwiczenia czy systematycznego w poprawności wykonywania zadań. Zawodnik który pretenduje do wyróżnienia nie może być w trakcie zajęć upominany przez trenera.  Swoją postawą musi być wzorem do naśladowania dla grupy. Taki zawodnik po zakończonym treningu otrzyma wyróżnienie w postaci naklejki, którą umieści w domu na swojej tablicy.

Każda naklejka będzie działaniem w 100 procentach obiektywnym i przemyślanym, dlatego liczymy, że nie pojawią się ze strony rodziców pytania dlaczego Krzyś dostał, a mój Jaś nie.

Bawmy się, trenujmy, motywujmy się wzajemnie,a efekty pracy będą widoczne nieustannie.

Zbieranie naklejek przede wszystkim ma być fajną zabawą, a na szczycie tej zabawy specjalne wyróżnienie w postaci statuetki najlepszego zawodnika KS Talent 🙂